Головний рециклінговий завод України
Об’єднуємо бізнес і турботу про екологію
Polygreen — лідер з виробництва вторинної гранули поліетилену.
Наш завод оснащений сучасним європейським обладнанням, яке забезпечує повний цикл переробки і очищення полімерів.
В якості основного обладнання використовується лінія мийки SOREMA (концерн Sorema, виробник Previero, Італія) та 2 лінії грануляції EREMA (концерн Erema, Австрія). Також встановлено надпотужні фільтри, завдяки чому переробка поліетилену є абсолютно безпечною для довколишнього середовища.
Щомісяця переробляємо 800 тон поліетилену в гранули різного типу. Це найбільший показник в країні.
Гранула LDPE
вищого сорту
Прозора, безбарвна гранула, допустима кількість включень у плівці до 10 шт/м2. Використовується для виробництва: тонких плівок і прозорої упаковки з товщиною від 6,5 мкм.
Гранула LDPE першого сорту
Незабарвлена в масі, з вираженим карамельним відтінком. Є невелика опалесценція, включення в плівці до 50 шт/м2. Використовується для виробництва: тонких і товстих плівок з товщиною від 13 мкм, трубної і кабельної продукції.
Гранула LDPE
другого сорту
Пофарбована в масі, кількість включення не регламентується. Використовується для виробництва: товстих плівок з товщиною від 20 мкм, трубної і кабельної продукції
Сировина
Крок за кроком людство підходить до відповідального використання ресурсів і повної переробки відходів. Та на даному етапі ми маємо певні вимоги до плівки, котру згодом переробляємо на пластикову гранулу.
Відходи плівок з поліетилену низької щільності, в тому числі стрейч плівок, зібрані підприємствами- сортувальниками з комерційних джерел
Допускається утримання сторонніх полімерів до 4%, які можуть бути механічно відсортовані
Допускаються плівки з флексо-друком, з невеликою областю друку до 5%
Плівки LDPE, LLDPE, безбарвні пофарбовані в масі з товщиною від 20 мкм
Вологість сировини до 5%
Zero waste
Головна ідея філософії Polygreen — сповільнити чи замкнути життєвий цикл речей, що виробляє людство. Ми прагнемо закликати використовувати поліетилен максимальну кількість разів. І це працює!
В січні 2021 року дизайнерка Sofia Rousinovich презентувала свій новий fashion-проект саме на території заводу Polygreen. Нова мода — це sustainable fashion: перероблені матеріали, свідоме споживання та креативність. Рециклінг надихає на створення подібних шедеврів сучасності і ми віримо, що далі їх буде ще більше.
Екологічно стійке майбутнє
Зростання попиту на продукти з переробленого поліетилену та тренду відповідального споживання. Те, що є загрозою для екології трансформується в прибуток для бізнесу.
Зростання прибутку
Суттєва економія при заміні у виробництві первинної сировини на вторинну з максимальним збереженням якості та споживчих властивостей продукту.
Додаткова вигода
Збільшення терміну експлуатації обладнання при використанні якісної вторинної гранули, виробленої на сучасному обладнанні з багатоетапним очищенням. Також завдяки цьому зменшується кількість браку.
Використання вторинної гранули у виробництві плівок істотно впливає на зниження собівартості.
“Ми розуміємо, що пластикові відходи — це не сміття, а корисний ресурс. І чим більше ми зможемо його використовувати, тим менше будемо забруднювати навколишнє середовище. Будемо раді співпраці з партнерами, які поділяють нашу філософію!”
Юрій Голянич
Генеральний менеджер напрямку
Household & Recycling Корпорації Біосфера
Наші контакти
+38 (067) 543-35-51 (відділ продажів)
+38 (067) 627-04-64
(відділ продажів)
+38 (095) 134-05-25 (постачання сировини)
+38 (067) 550-62-49 (постачання сировини)
Україна, Київська обл.,
м. Фастів, вул. Поліграфічна, 6
Сайт на 100% зроблено з повторно перероблених пікселів.
Сайт на 100% зроблено з повторно перероблених пікселів.
Заповніть форму для зворотнього зв'язку
Made on
Tilda